Професійний ремонт мобільних телефонів, моніторів, ноутбуків у м. Львові, Тернополі, Івано-Франківську. Найбільша мережа приймальних пунктів у Західному регіоні України
Графік роботи
Понеділок 09:30 - 18:00
Вівторок 09:30 - 18:00
Середа 09:30 - 18:00
Четвер 09:30 - 18:00
Пятниця 09:30 - 18:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний


Комп'ютерний Всесвіт

Приймальні пункти в мережі
Комп’ютерний Всесвіт.

???? ?? ????? ?????? ????????? ??????? ? ?????????????? ?????

Час від часу в ремонт поступають телефони, в які потрапила волога і їх спробували сушити за допомогою мікрохвильовки.
Робити це категорично заборонено. Мікрохвильова піч є джерелом потужного електромагнітного випромінювання надвисокої частоти, а в телефоні є електричні кола, що працюють в тому самому діапазоні. Під час опромінення цих кіл мікрохвильовою вони починають резонувати і наслідки для телефону катастрофічні – обвуглені плати, оплавлені антени і фільтри, спалені доріжки. Зазвичай такий апарат ремонту не підлягає. Тому, якщо Ви мали необережність і замочили свого телефона, то краще зробити наступне:

• виключіть його і обов’язково відключіть акумулятор. Не ставте акумулятор, поки наслідки вологи не будуть усунуті;
• поставте телефон на теплу батарею центрального опалення, інше тепле місце, використайте фен для сушки волосся, що працює в режимі малої інтенсивності. Увага! Проконтролюйте, щоб прилад, який ви використовуєте для сушки не був занадто гарячий!
• навіть, якщо Ви телефон просушили і він ніби працює, в телефоні все одно залишилась волога, яка спричиняє корозію плати і елементів. Наслідки цього процесу є непоправними і через деякий час телефон може вийти з ладу.

Тому не зволікайте, а якомога швидше здайте телефон в сервісний центр, де кваліфіковані спеціалісти розберуть і відчистять його за допомогою ультразвуку і спеціальних хімічних речовин.

Гаряча лінія
067-215-0-215
073-122-2-525
050-205-5-501

Перевірити стан ремонту
№ Замовлення
Код

Статистика

За сьогодні: 0
За вчора: 2
Всього перевірок: 61945